Úvodná strana > Novinky

Vzduchové podvozky ARNOTT, novinka v sortimente

03. 02. 2016 - S potešením vás informujeme o novinke v našom sortimente – komponentoch vzduchového odpruženia ARNOTT pre všetky vozidlá, ktoré sa na trhu vyskytujú so vzduchovým podvozkom.

V sortimente ELIT teraz nájdete kompletnú ponuku tohto špecialistu na vzduchové odpruženie. Jedná sa o viac než 250 položiek vzduchových mechov a tlmičov, vzduchových kompresorov a prestavbových sád pneumatických podvozkov na klasické. Väčšina sortimentu je unikátna pre aftermarket, a preto ho zákazníci nenájdu u žiadneho iného výrobcu.  Správna montáž
Sortiment je kompletne napojený do nášho eCatu pod vyhľadávaným vozidlom. V prílohách nájdete niekoľko obrázkov pre lepšiu identifikáciu správneho dielu a ako bonus je pri väčšine dielov priložený montážny návod v PDF pre správnu a bezchybnú montáž. Navyše chystáme pri niektorých dieloch aj odkaz na montážne video.

Staré diely
Pri niektorých položkách ARNOTT pracuje systémom starých dielov, to znamená nutnosť vracať pôvodný diel. Avšak tým, že se pri starom mech alebo kompresore mení väčšina dôležitých častí, sú podmienky na vrátenie veľmi benevolentné – pri starých dieloch ARNOTT stačí, aby starý diel katalógovo zodpovedal novému a starý diel musí byť kompletný, ale v akomkoľvek stave.

Kto je ARNOTT
Jedná sa pôvodom o amerického výrobcu s už 25 ročnou tradíciou výroby vzduchových podvozkov. Pre lepšie dodávky zákazníkom disponuje ARNOTT niekoľkými skladmi po celom svete. ELIT bude odoberať diely z holandského skladu s možnosťou expresných dodávok. Výrobky sú špičkovej originálnej kvality, paradoxne niekedy aj kvalitnejšie. Mech je totiž z 2-vrstvovej a nie 1-vrstvovej gumy, ako je tomu často napríklad pri Mercedese zámerne z prvovýroby (tzv. časovaná životnosť).

Späť na výpis
eCat Elektronický katalog
Člen skupiny Rhiag Rhiag